آزمایش المنتوری با سربرگ تازه

قابل توجه کاربران گرامی

اختلال ایجاد شده در سرویس ایمیل سامانه برطرف شده و دانشجویان عزیز می‌توانند مطابق روال جاری ثبت نام کنند.

عزیزانی که بدون دریافت ایمیل تأیید در سامانه عضو شده اند؛ لازم است به پنل کاربری خود وارد شده و اطلاعات خواسته شده را کامل نمایند.

کاربران گرامی تا پایان پنجم اردیبهشت مهلت دارند تا اطلاعات پنل خود را تکمیل کنند. در غیر این‌صورت عضویت آن‌ها به حالت تعلیق درخواهدآمد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسومبرای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.